Відгуки про компанію Біжумир
- Альбина С.
Дуже дякую пані Вікторії за її роботу, це моє не перше замовлення в інтернеті - магазині і завжди я дуже задоволена.
- Інна Р.
Якісне та ввічливе обслуговування.Продавець Приваліхіна Вікторія,звертаюсь не в перший раз,довіряю.Приємне спілкування і
- ЖаннаУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія Ф.
- янин с.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія М.
- Юліан М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ВАЛЕНТИНА М.
- Валентина І.
Вироби гарної якості . Ціни доволі приємні . Продавець відповідальний . Рекомендую !
