Отзывы о компании БижуМир
- Тетяна А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Л.
- Ірина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Повна предоплата
- Комментарий продавца
Добрий день, пані Тетяно, умовою покупки в нашому магазині є оплата товару, якщо велике замовлення,то це може бути передоплата 100 грн, решту можна оплатити на новій пошті.
На випадок, якщо клієнт не приходить на пошту, ми цими грошима оплачуємо повернення посилки.В оману ми не вводимо, клієнт 4 рази бачить повідомлення, що товар потрібно оплатити. Форму оплати Ви обрали:"Увага!! уважно читаємо п3 післяплата через нову пошту за передоплатою 100 грн".
Менеджер Вам передзвонив в день замовлення і ввічливо пояснив умови замовлення,після чого Ви ввічливо попросили відмінити замовлення. І залишили відгук про неввічливість продавця з коментарем "Повна оплата"
Ми перетелефонували Вам спитати,чим саме Вас образили, але Ви кинули слухавку.
Умови оплати є принциповим питанням при оформленні замовлення і змінити їх ми не можемо. Просимо Вас видалити негативний відгук - Наталія
А чому людина має купляти кота в мішку? Ви цим своїм пунктом повністю порушуєте права споживачів. ! !! Та й ще вимагаєте видалити коментар!!! Жах!!! У вас тут виявляється принципові умови! Якби люди були теж трішки принциповіше то ніхто б взагалі ваш товар не купляв !!! І так би мало бути!!! Якщо ви боїтесь відмови то мабуть є чого боятись. Бо значить товари взагалі не відповідають опису, що в принципі багато людей і писали!!!
- Комментарий продавца
- Ольга П.
- Светлана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Светлана О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Абрамова Е.
Спасибо!!!!
- Наталя К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Якість як на фото
- Олексадер Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
